Par mums

SIA Joker Ltd, licences numurs A-64, ir 1995. gadā dibināts Latvijas - Čehijas kopuzņēmums, kurš darbojas azartspēļu, bāru un sporta klubu darbības nozarēs. Kompānija, vairāk nekā 25 gadu pastāvēšanas vēsturē, sevi ir pierādījusi kā modernu, ātru un spējīgu pieņemt progresīvus lēmumus, kas ir nodrošinājis uzņēmuma attīstību un konkurētspēju. Šo iemeslu dēļ Joker Ltd. ir viens no lielākajiem uzņēmumiem azartspēļu un atpūtas nozarē pēc apgrozījuma un ekspluatējamo azartspēļu iekārtu skaita. Uzņēmums ir pārstāvēts 28 Latvijas pilsētās, nodrošinot 48 spēļu zāļu - bāru darbību un nodarbinot gandrīz 400 darbiniekus. SIA Joker Ltd ir augsti vērtēts uzņēmums nozarē un valstī, tādējādi regulāri iekļūstot reitingos starp lielākajiem un vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā.

Sekojot uzņēmuma vīzijas stūrakmeņiem: (i) būt vadošajā trijniekā azartspēļu tirgū Latvijā, (ii) izvērst izklaides darbību Latvijas tirgū un (iii) jaunu azartspēļu veidu organizēšanu, Joker Ltd 2013. gada 1. augustā ieguva interneta azartspēļu organizēšanas licenci Latvijā, bet faktiski darbību uzsāka 2014. gada 17. februārī. Šis zīmīgais datums tika izvēlēts konsolidējoties ar Eiro, kā vienīgo oficiālo maksāšanas valūtu, ieviešanu Latvijā un pāršķirot jaunu lappusi gan valsts, gan kompānijas vēsturē.
Kompānija, licences numurs TI-03 un TD-13, sadarbībā ar vienu no vadošajām spēļu programmatūras izstrādāšanas uzņēmumiem - Microgaming, piedāvā saviem klientiem drošu, uzticamu un augstas kvalitātes interaktīvo azartspēļu kazino ar spēļu automātu, galda spēļu, ruletes un pokera spēlēm. Kā arī, lai klientiem piedāvātu pilnu interaktīvo spēļu klāstu, SIA Joker Ltd. zīmola www.synottip.lv vietnē ir iespējams veikt likmi un aplūkot plašu sporta un derību likmju piedāvājumu. Gadu vēlāk SynotTip sāka izplatīt savu totalizatora produktu arī sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietās Joker spēļu zālēs. Šobrīd klientiem tiek dota iespēja veikt prognozi uz sporta vai sociālu notikumu vairāk kā 20 pilsētās visā Latvijā. Aplūko sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietu adreses šeit.
 SynotTip zīmols sevi ir jau pierādījis kā populāru un augsti novērtētu zīmolu interaktīvo un sauszemes azartspēļu tirgū, izteikti, Čehijā un Slovākijā.
 Jebkādu jautājumu vai ieteikumu gadījumā iesakām sazināties ar klientu atbalsta dienestu rakstot uz e-pastu: info@synottip.lv