Reģistrēties

BUJ

REĢISTRĀCIJA:

Vai man jāreģistrējas SynotTip, lai veiktu likmes?

Jā! Reģistrācija ir ātra, vienkārša un pilnībā bez maksas. Lūdzu, nospiediet šeit, lai reģistrētos.

Kā verificēt kontu un kādi dokumenti ir derīgi?

Pēc veiksmīgas reģistrācijas pieraksties savā kontā un konta augšējā labajā stūri ir redzēsi pogu “Konta verifikācija”,   pārliecinies, ka tev pie rokas ir derīgs personu apliecinošais dokuments, norādi to tipu un derīguma termiņu:

ID karte - nofotografē savu ID karti no abām pusēm, lūdzu, pārliecinies, ka visi četri dokumenta stūri ir redzami un informācija skaidri salasāma.
Pase – nofotografē savu pasi tā, lai redzams pases atvērums ar tavu bildi , lūdzu, pārliecinies, ka informācija skaidri salasāma.

Ja konta verificēšanās procesā Tev radās jautājumi, sazinies ar klientu atbalsta dienestu čatā, e-pastā vai telefoniski.Tu saņemsi e-pastu tiklīdz tavs dokuments  tiks veiksmīgi verificēts.Ja mums radīsies jautājumi vai dokuments nebūs derīgs, Tu saņemsi no mums ziņu e-pastā.

Vai man var būt vairāki SynotTip konti?

Nē, katrai mājsaimniecībai var būt tikai viens spēlētāja konts.

Vai ir iespējams mainīt lietotājvārdu?

Nē, Jūsu sākotnēji izvēlētais lietotājvārds paliek nemainīgs.

Vai ir iespējams mainīt paroli?

Paroli ir iespējams mainīt ieejot sistēmā “Spēlētāja konts/ Mainīt paroli” sadaļā.

Kas ir konta ierobežojumi?

Konta ierobežojumi ir kāds no limitiem, kuru esat izvēlējies reģistrācijas procesā. Ir iespēja izvēlēties kādu no 2 ierobežojumiem: likmju summas limits VAI likmju skaita limits. Atcerieties, ka ierobežojums var mainīt “Spēlētāja konts/ Konta ierobežojumi” sadaļā. Samazināt limitus var uzreiz, bet limitu palielināšana st;asies spēkā pēc 7 dienām kopš limitu maiņas. 

Kā tiek aizsargāti mani dati?

Mēs izmantojam vismodernākās tehnoloģijas, lai aizsargātu datus. Mūsu sistēma atbilst stingriem Ministru kabineta noteikumiem. SynotTip ir pilnībā licencēts un uzraudzīts Latvijas Republikas operators. Mūsu sistēma regulāri tiek pārbaudīta pēc visaugstākajiem OWASP kritērijiem. Visa komunikācija tiek nodrošināta ar SSL sertifikātu ar īpaši augstas drošības šifru. Visi tehnoloģiskie resursi tiek glabāti internacionālā datu centrā, kas izmanto vismodernāko tehnoloģiju, lai novērstu datu zaudējuma risku.

Kāpēc man jāizpilda klienta identifikācijas anketa?

Informācija pieprasīta balstoties uz Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma 28.panta pirmo daļu, kas nosaka, ka, mums ir  jāpieprasa no saviem klientiem un klientiem ir pienākums sniegt klienta izpētei nepieciešamo patieso informāciju un dokumentus, kas nozīmē, ka mums nepieciešams verificēt katru klientu, kura transakcija sasniedz vai pārsniedz 2000 EUR vienā transakcijā vai vairākās saistītās transakcijās. Ievēro, ka drošības nolūkos mēs varam pieprasīt dokumentus arī gadījumos, kad šī summa vēl nav sasniegta.
Ar Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu vari iepazīties šeit

MAKSĀJUMI:

Kā es varu veikt iemaksu savā SynotTip kontā?

Iemaksu var veikt izmantojot kādu no trīs metodēm: internetbanku (Swedbank vai SEB), kredītkarti, vai bankas pārskaitījumu. Minimālā iemaksas summa ir €5. Kontu var papildināt izmantojot, tikai savā vārdā reģistrētu maksāšanas līdzekli. 

 1. Internetbanka: Izmantojot Swedbank Bank link pakalpojumu, Synottip.lv konts tiks papildināts nekavējoties.

 2. Kredītkarte: Ir iespējams papildināt savu kontu, izmantojot Visa un MasterCard  un Maestro kredītkartes. Transakcijas nodrošina sadarbībā ar  Swedbank. Konts tiks papildināts nekavējoties.

 3. Bankas pārskaitījums: Nauda tiks iekaitīta Jūsu kontā 1-3 dienu laikā.

Kā verificēt maksājumu karti?

Ja vēlies papildināt savu bilanci, izmantojot maksājuma karti, no sākuma tā būs jāverificē.

No sākuma izvēlies iemaksas metodi “Kredītkarte”, zemāk izvēlies opciju “Add new card”

 • Veic 0.00 EUR verifikācijas iemaksu, ievadot savas kartes datus. Ievēro, ka kartei jābūt piesaistītai reģistrētām vietnē bankas kontam. Pēctam  Tu redzēsi aicinājumu augšupielādēt sava maksājuma apliecinājumu:
 • Uztaisi ekrānšāviņu vai nofotografē savu bankas konta izrakstu, tā lai būtu skaidri redzams Tavs vārds un uzvārds, bankas konta numurs (IBAN) un maksājums no kredītkartes (vismaz 4 kredītkartes pēdējie cipari), kuru izmantoji iemaksai.  Pārliecinies, ka visa pieprasīta informācija ir redzama. 

Tu saņemsi e-pastu tiklīdz tavs dokuments  tiks veiksmīgi verificēts. Ja mums radīsies jautājumi vai dokuments nebūs derīgs, Tu saņemsi no mums ziņu e-pastā. Ja pieprasīta informācija netieks iesniegta, maksājuma karte tiks noraidīta un tev būs jāverificē tā no jauna. 

Kur var redzēt spēlētāja konta bilanci pēc veiktas iemaksas?

Līdzekļi automātiski tiek ieskaitīti Jūsu bilancē. To var redzēt augšējās rīkjoslas labajā pusē.

Kā veikt izmaksu?

Izmaksa tiek veikta, tikai uz reģistrēto bankas kontu no sadaļas Mans konts - Izmaksa. Izmaksas tiek apstrādātas vairākas reizes dienā. Transakcijas apstrāde starp bankām var ilgt līdz 3 dienām. Minimālā izmaksas summa ir €10.

Vai es varu nomainīt sava konta numuru?

Jā, Jūs varat pieteikt konta maiņu klientu atbalsta dienestam. Ievērojiet, ka no sākuma ir jāpiesaka izmaksai  palikušie bilance līdzekļi uz esošo bankas kontu.

TOTALIZATORS:

Kā veikt likmi? 

1. Veiciet reģistrāciju šeit.
2. Ieejiet sistēmā ar reģistrācijas procesā izvēlēto lietotājvārdu un paroli.
3. Veiciet iemaksu spēlētāja kontā izmantojot internetbanku, kredītkarti vai bankas pārskaitījumu.
4. Izvēlieties “laika filtru” vai sporta notikumus kreisajā izvēlnē uz kuru vēlaties veikt likmi un tur redzēsiet SynotTip likmju piedāvājumu.
5. Izvēlieties likmju koeficientus un tie tiks pievienoti kuponam labajā pusē.
6. Ievadiet summu ar kādu vēlaties veikt likmi un atkārtoti pārliecināties par kuponā ievadīto informāciju.
7. Apstipriniet likmi nospiežot “Likme”.
8. Pēc likmes veikšanas, tā statusu var aplūkot “Mans konts/ Likmes vēsture”.

Kāda ir viena kupona minimālā likme?

Minimālā likme ir €0,10.

Cik daudz notikumus drīkst pievienot vienā kuponā?

Mēs piedāvājam augstāko notikumu skaitu vienā kuponā Latvijā. Jūs varat pievienot līdz pat 50 notikumiem.

Kāds ir viena kupona maksimālais laimests?

Mēs piedāvājam augstākos laimestus Latvijā. Viena kupona maksimālais laimests ir €150,000.

Laimests ir atkarīgs arī no tā cik notikumu ir vienā kuponā:

Notikums - Laimests

1-2   -   €5,000            
3-5   -   €20,000
6-9   -   €40,000
10-14 - €70,000
15-18 - €100,000
19-22 - €120,000
23-28 - €125,000
29-35 - €130,000
36-50 - €150,000

Kas ir vienkāršā likme?

Vienkāršā likme ir likme uz vienu konkrētu notikumu kuponā.

Kas ir pirms spēles likme?

Pirms spēles ir vienkāršā vai kombinētā  (veikta uz vairākiem notikumiem) likme, kura veikta pirms notikuma sākuma. Laimests tiek aprēķināts, kā visu koeficientu reizinājums ar veiktās likmes summu.

Kāpēc CASHOUT funkcija nav aktīva manai likmei?

 1. Primārais notikuma koeficients ir mazāks par 1.2, vai notikuma koeficients ir lielāks par 5.00. Ievērojiet, ka runa ir par notikuma, nevis kupona kopējo koeficientu.
 2. Tekoša CASHOUT summa ir mazāka par pieļaujamo (min. 0.01 EUR) vai lielāka par pieļaujamo (max. 200 EUR).
 3. Spēle ir apturēta vai spēlē notiek koeficientu izmaiņas, vai spēle ir izņemta no piedāvājuma.
 4. Gan LIVE, gan pirms-spēles kombinētājās likmēs, ja vismaz viens notikums jau zaudēts – CASHOUT nebūs pieejams, jo likme jau ir novērtēta.
 5. Pirms-spēles likmēs CASHOUT funkcija nav pieejama, ja notikums ir sācies.
 6. Mēs negarantējam CASHOUT nepārtrauktu pieejamību. Ja piedāvājumā notiek izmaiņas, CASHOUT pieprasījums var būt neveiksmīgs. Ja CASHOUT pieteikums nav veiksmīgs, Jūs redzēsiet kļūdas paziņojumu. Jaunais CASHOUT piedāvājums parādīsies attiecīgajā cilnē, kad CASHOUT būs atkal pieejams.

Kas ir sistēma?

Sistēmas likme sastāv no vairākām kombinētām vai solo likmēm. Sistēmas likme ir laimēta, ja vismaz viena no kombinācijām ir veiksmīga. Vairāk informāciju var iegūt šeit

Kas ir baņķieris? 

Sistēmas likmē var izvēlēties vienu vai vairākus baņķierus. Tie ir notikumi par kuru pozitīvu iznākumu esat ļoti pārliecināts, tādēļ vēlaties to pievienot katrā kombinācijā. Tiks izveidotas, tikai tādas kombinācijas, kuras satur baņķieri. Baņķiera iznākumam obligāti jābūt pozitīvam, lai iegūtu jebkādu laimestu. Jums jāizmanto “Zvaigznes” simbols, lai atzīmētu baņķieri kuponā.

Kas ir MaxSistēma?

MaxSistēma ir unikāla sistēma, ko Latvijā piedāvā, tikai SynotTip. MaxSistēmā Jūs veidojat kombinācijas no notikumu grupām. Vairāk var uzzināt šeit

Veicot likmi esmu kļūdījies, vai to var atcelt?

Nē, kolīdz likme ir akceptēta to nevar atcelt. Vienmēr pārbaudiet kupona pirms nospiediet “Likme”. Ja ir iespēja, Tu vari pieprasīt CASHOUT kļūdaini veiktai likmei. 

Kā es varu uzzināt vai kupons ir bijis veiksmīgs? 

Visas savas veiktās likmes var apskatīt “Man konts/ Likmju vēsture” sadaļā. Tur Jūs varat atrast detalizētu informāciju par visām veiktajām likmēm un kuponiem.

Kas ir LIVE likmes?

LIVE likmes ir līdzīgas parastajām likmēm. LIVE likmes tiek veiktas notikuma norises laikā (spēles laikā). Atcerieties, ka veicot LIVE likmi vienmēr ir 10 sekunžu kupona apstiprināšanas periods, lai izvairītos no pēkšņām koeficientu un spēles notikumu maiņām.

Kāpēc rodas aizkavējums likmes pieņemšanas brīdī?

Pieņemot likmi, var rasties aizkavējums, jo tiek veikta notikuma tekošā stāvokļa pārbaude, lai nepieciešamības gadījumā noraidītu likmi un apturētu likmju pieņemšanu, piemēram, gadījumā, ja likmes veikšanas brīdī, spēlē ir gūti vārti.

Mana komanda uzvarēja papildlaikā, bet likme novērtēta kā zaudēta. Kāpēc tā?

Visi notikumi vietnē tiek novērti balstoties uz pamatlaika rezultātiem. Izņēmumi: Piedāvājumi ar tekstu “iekļaujot papildlaiku”. Hokejs: likmēs uz rezultatīvāko spēlētāju skaitās papildlaikā gūtie vārti, bet pēcspēles metienu sērijā gūtie vārti – neskaitās.  Vārtu un punktu guvēju likmēs uz spēlētājiem ("Spēlētājs X gūs vārtus" un "Spēlētājs X gūs vārtus vai piespēlēs") -  skaitās papildlaikā gūtie vārti un spēles uzvarošais pēcspēles soda metiens.

KAZINO:

Kur es varu redzēt katras kazino spēles izmaksu?

Izmaksu tabulu var redzēt pēc spēles ielādes pārsvarā izvēlnē labajā augšējā stūrī.

Kur es varu izlasīt spēles noteikumus?

Katras spēles noteikumus var redzēt uzspiežot uz katras individuālās spēles “i” ikonas.

Kāds ir maksimālais laimests kazino?

Maksimālais laimests ir grūti nosakāms un katrai spēlei individuāls. Jo lielāka likme, jo lielāks potenciālais laimests. Detalizētāk to var apskatīt katras spēles noteikumos.

Kāda ir minimālā likme?

Minimālā likme atšķiras starp spēlēm, taču pārsvarā tā ir €0,01.

Ko man darīt, ja ir pazudis interneta savienojums?

Lūdzu, mēģiniet ieiet sistēmā atkārtoti un atgriezties pie spēles, ja spēle neturpināsies no tās pašas vietas kur beidzāt, sazināties ar SynotTip klientu atbalsta centru un būsim priecīgi Jums palīdzēt. 

Kā pievienot spēli pie “Favorītiem”?

Katrai spēlei blakus “Spēlēt tagad” pogai ir “Zvaigznes” simbols. Nospiežot šo simbolu, tas paliek dzeltens un spēle tiek pievienota sadaļai “Favorīti”

 

Lojalitātes KLUBS:

Kas ir lojalitātes Klubs?

Mēs mīlam katru mūsu klientu un esam pateicīgi, ka esat izvēlējušies tieši mūs, tādēļ mēs Jūs atalgojam. Lojalitātes Klubs ir lojalitātes programma. Kolīdz piereģistrējaties SynoTip, Jūs kļūstat par Kluba biedru.

Kas ir lojalitātes līmeņi?

Ir 4 līmeņi: Bronza, Sudrabs, Zelts un Platīns. Jo vairāk spēlē, jo vairāk labumus var saņemt. Augstāks līmenis piedāvā vairāk priekšrocību. Vairāk par to var uzzināt šeit

Kā es varu izmantot iegūtos lojalitātes punktus?

Veicot totalizatora likmes vai spēlējot kazino spēles, Jūs saņemsiet lojalitātes punktus. Sīkākus nosacījumus var atrast lojalitātes Klubs sadaļā šeit. Punktus var apmainīt pret naudu. Ir nepieciešami vismaz 1000 punkti, lai to izdarītu.

 

VISPĀRĒJIE

Kā sazināties ar SynotTip?

SynotTip piedāvā plašas saziņu metodes. Lūdzu, apmeklējiet klientu atbalsta sadaļu spiežot šeit.

Vai piedāvājat bonusus?

Akcijas un īpašus piedāvājumus Jūs varat apskatīt šeit.

Mans konts ir bloķēts. Vairākkārt esmu ievadījies nepareizu lietotājvārdu vai paroli, ko man darīt?

Ja Jūs vēlaties atjaunot savu spēlētāja  kontu, lūdzu sūtiet e-pastu uz info@synottip.lv, norādot sekojošu informāciju: lietotājvārds, vārds, uzvārds, personas kods. Mēs aktivizēsim spēlētāja kontu vienas darba dienas laikā.

Ko man darīt, ja esmu aizmirsis paroli?

Nospiediet “Aizmirsāt paroli?” pogu lapas augšējā labajā stūri un aizpildiet pieteikuma formu. Jaunā parole tiks atsūtīta Jums uz reģistrēto e-pastu.

Kā es varu pats sevi izslēgt no SynotTip?

Saskaņā ar Azartspēļu un izložu likuma 4¹ pantu fiziskajai personai ir tiesības rakstveidā pieprasīt, lai tai tiktu noteikts liegums Latvijas Republikā spēlēt azartspēles, tai skaitā interaktīvās azartspēles, un piedalīties interaktīvajās izlozēs un tā tiktu iekļauta pašatteikušos personu reģistrā. Uzzināt vairāk par pašatteikušos reģistru vari šeit

Informējam, ka mēs izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu mūsu pakalpojumu. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai