Lojalitātes punkti

Spēlējot jebkuru kazino spēli vai veicot likmes totalizatora Jūs saņemat punktus, kurus vēlāk varat apmainīt pret naudu jebkurā laikā. Par darbībām saņemto punktu skaits ir atkarīgs no spēles tipa, likmes lieluma, kā arī no Jūsu VIP līmeņa. Kopējo Jūsu VIP punktu skaits ir redzams lapas augšējā labajā stūrī ņemiet vērā, ka punkti tiek atjaunoti ik 10 minūtes

 

 

VIP līmenis

Par apgrozītiem līdzekļiem mūsu lapā Jūs saņemiet punktus. Jo vairāk spēlējat, jo augstāku VIP līmeni varat sasniegt. Līmeņa paaugstināšana vai samazināšana notiek katra kalendārā mēneša pirmajā datumā. Savu VIP līmeni var apskatīt lapas augšējā labajā stūrī vai apmeklējot VIP sadaļu.

 

 

Punktu apmaiņa pret naudu

Punktus pret naudu var apmainīt jebkurā vietā un jebkurā laikā. Maiņas kurss ir 1000 punkti pret €10 kā arī Jūs varat uzreiz apmainīt vairāk, nekā 1000 punktu. Pēc apmaiņas nauda automātiski tiks ieskaitīta totalizatora makā, vēl jo vairāk, nav nekādu ierobežojumu kā Jūs izmantosiet šo naudu.

 


 

Tādēļ, reģistrējieties jau tagad un sāciet spēlēt ar SynotTip. Krājiet punktus un apmainiet pret skaidro naudu. Veiksmi!