KĀ TAS STRĀDĀ?

Lojalitātes punkti

Spēlējot jebkuru kazino spēli vai veicot likmes totalizatorā, Jūs saņemat punktus, kurus vēlāk varat apmainīt pret naudu jebkurā laikā. Par darbībām saņemto punktu skaits ir atkarīgs no spēles tipa, likmes lieluma, kā arī no Jūsu lojalitātes līmeņa. Kopējais Jūsu lojalitātes punktu skaits ir redzams lapas augšējā labajā stūrī, ņemiet vērā, ka punkti tiek atjaunoti spēlētāja punktu bilancē 24 stundu laikā.

Lojalitātes līmenis

Par apgrozītiem līdzekļiem mūsu lapā Jūs saņemiet punktus. Jo vairāk spēlējat, jo augstāku lojalitātes līmeni varat sasniegt. Līmeņa paaugstināšana vai samazināšana notiek katra kalendārā mēneša pirmajā datumā. Savu lojalitātes līmeni var apskatīt lapas augšējā labajā stūrī vai apmeklējot lojalitātes sadaļu.

 

Punktu apmaiņa pret naudu

Punktus pret naudu var apmainīt sadaļā lojalitātes programma jebkurā laikā, kad Jūsu punktu bilance sasniegs 1000. Maiņas kurss ir 1000 punkti pret €10 kā arī Jūs varat uzreiz apmainīt vairāk, nekā 1000 punktu. Pēc apmaiņas nauda automātiski tiks ieskaitīta Synottip kontā. Nav nekādu ierobežojumu kā Jūs izmantosiet šo naudu.

 

Tādēļ, reģistrējieties jau tagad un sāciet spēlēt ar SynotTip. Krājiet punktus un apmainiet pret skaidro naudu. Veiksmi!