Reģistrēties
Paaugstināti koeficienti

Paaugstināti koeficienti

Katru dienu palielinām koeficientus uz dienas TOP notikumiem!

Ja sporta likmju koeficientu vērtība Tev ir svarīga likmju veikšanas sastāvdaļa, tad noteikti iesakām īpaši karstu piedāvājumu no Synottip.


KĀ TAS DARBOJAS?

Katru dienu ieskaties Synottip sporta totalizatora "Paaugstināto koeficientu" piedāvājumā, lai iepazītos ar dienas TOP notikumiem, uz kuriem esam paaugstinājuši koeficientus, padarot likmju veikšanu padarīs ne tikai aizraujošāku, bet arī izdevīgāku.

Likmes vari veikt kā vienkāršas vai arī kombinēt kā vien vēlies ar citiem sporta notikumiem - viss ir tikai Tavā pārziņā!

 

AUGSTI, AUGSTĀKI, VISAUGSTĀKIE!

Veikt likmes uz notikumiem ar paaugstinātiem koeficientiem ir īpaši izdevīgi. Tā Tu vari saņemt lielākus laimestus, nekā veicot likmes uz tiem pašiem notikumiem citos Latvijas sporta totalizatoros.

Premjerlīgas vai La Līgas spēle, Pasaules Čempionāts hokejā vai Euro futbola spēle, mūsu bukmeikeri izvēlas populārākos dienas mačus uz kuriem palielinām koeficientus.

 

Informējam, ka mēs izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai uzlabotu mūsu pakalpojumu. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai